Laserová epilácia je metóda pre trvalé odstránenie ochlpenia, založená na princípe selektívnej fototermolýzy

Brada + horná pera

Líca

Krk

Brada + HP + Líca + Krk

Medziobočie

Predlaktie

Predkolenie

Stehná

Celé nohy

Podpazušie

Intim

Anus

Ramená

Chrbát

Hrudník

Prsníky

Celé horné končatiny

Bikiny

Žiarenie z lasera preniká do vlasového folikulu , kde v aktívnej fáze rastu chlpu , prichádza k jeho deštrukcii. Zároveň aj k zamedzeniu ďalšieho rastu.

Vykonávame ju pomocou prístroja Terminátor T 808 Super- Cool s jedinečným systémom chladenia , vďaka ktorému je ošetrenie bezbolestné a predchádzame tak popáleniu pokožky.

Procedúra je určená pre

Všetkých, ktorí sa chcú navždy zbaviť nadmerného ochlpenia na všetkých partiách tela

Pre tých, ktorí chcú mať dokonale hladké telo

Pre zaneprázdnených, ktorých unavuje neustále holenie

Priebeh ošetrenia

V našom salóne strávite čas, v závislosti od miesta ošetrovanej oblasti od 5- 45 min

Do salónu prichádzate oholení v mieste požadovanom na ošetrenie, neodporúča sa holiť voskami ani iným druhom depilácie . Oholiť sa treba  sa žiletkou deň vopred

Po dôkladnej konzultácii a odsúhlasení si procedúry, nanesieme na očistenú pleť ultrazvukový  gél, následne prechádzame laserovou hlavicou po mieste určenom pre odstránenie ochlpenia. Ošetrovanú oblasť dôkladne očistíme a natrieme upokojujúcim krémom . Pri ošetrení klient môže pociťovať mierne pálenie. Vďaka chladeniu je však ošetrenie väčšinou bezproblémové a nebolestivé . Pri vysokom prahu bolestivosti môžeme pred procedúrou naniesť anestetický krém.

Keďže vlásky a chĺpky prechádzajú určitými rastovými cyklami, odporúča sa ošetrenie opakovať 4-8 krát v 4 týždňových intervaloch.

Po ošetrení nie ste obmedzení v žiadnych aktivitách denného života, neodporúča sa po dobu 14 dní vystavovať sa aktívnemu slnečnému žiareniu. Na tvár používane prípravky s 50 UV faktorom.

Po absolvovaní potrebného počtu sedení dochádza k redukcii ochlpenia u mužov na 80% a u žien až na 95%. Náš prístroj dosahuje požadovanú redukciu vo väčšine prípadov už po 4-5 sedení. Počet ošetrení je ovplyvnený rozličným počtom chlpov nachádzajúcich sa v aktívnej rastovej fáze. Ošetrenie nie je vhodné pre svetlý chlp, dosahuje sa iba dočasná redukcia ochlpenia.

Kontraidikácie

Opálená pokožka solárnym svetlom

Osoby, u ktorých prebieha liečba akné / napr. roacutan/

Chemický peeling, mechanický peeling na ošetrovanú oblasť

Depilácia voskom, strojčekom

Samoopalovacie krémy

Poraďte sa priamo u nás v salóne😊

Epilácia Laser